استعلام و دریافت رتبه شرکت پیمانکاری

اخذ رتبه شرکت های پیمانکاری

رتبه بندی شرکت های پیمانکاری بر اساس تعداد افراد متخصص، صلاحیت پیمانکاران، کیفیت فعالیت ها، رعایت اصول و قوانین و میزان سود دهی و توان مالی آن ها تعیین می شود. استعلام رتبه شرکت های پیمانکاری با ارائه تعهد نامه محضری کلیه اعضای هیئت مدیره مبنی بر فعالیت نداشتن در پست های دولتی و بر اساس مدارک ارائه شده انجام می شود.

شرایط ثبت شرکت پیمانکاری

نام خدمات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

نام خدمات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

فایلینگ اختصاصی

نیازی نیست به دنبال مالکین باشید ، شماره تماس آنها را با به رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

آموزش، اصل جدانشدنی مجموعه کامرانی

نگرانی ای بابت انجام کار نداشته باشید ، از ابتدا تا انتهای مسیر ما همراه شما هستیم و در کنار هم آموزش خواهیم دید.

برای صحبت بیشتر در رابطه با شرایط استخدام نام و شماره تماس خودتون رو ارسال کنید.

مراحل ثبت شرکت پیمانکاری

  1. در ابتدا مدارک ذکر شده را به صورت کامل فراهم کنید.
  2. در مرحله بعد شما باید نام های پیشنهادی خود را انتخاب کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که برای نام یک شرکت باید از سه سیلاب استفاده کنید و حداکثر 5 مورد را در فرم مخصوص بنویسید تا در صورت رد یکی از نام ها، مشکلی برای ادامه روند ثبت شرکت پیمانکاری خود نداشته باشید.

توجه: انتخاب اسم برای شرکت با انتخاب اسم برای ثبت برند ساختمانی فرق می کند و برند شما می تواند متفاوت از اسم سه سیلابی شرکت شما باشد.

  1. در صورتی که نام ها تائید شدند، صفحات سایت را پرینت بگیرید و با پست به اداره ثبت بفرستید، البته باجه های پستی منتخب که معمولا باجه های مرکزی هر منطقه هستند.
  2. مرحله بعدی 5 روز بعد از این ارسال انجام می شود و باید در روزنامه رسمی و روزنامه های کثیرالانتشار آگهی مخصوص را منتشر کنید.

 

لازم به ذکر است که بعد از تاسیس شرکت پیمانکاری باید حتما نسبت به اخذ رتبه پیمانکاری اقدام نمایید.

اخذ رتبه شرکت پیمانکاری

رتبه­ بندی شرکت­ ها، مقیاسی است که با اتکا به اصول و استانداردهای معین، صلاحیت شرکت­ها را تایید یا رد می کند. شرکت­ها برای ورود به مزایدات و مناقصات دولتی یا عقد قرارداد با موسسات دولتی ملزم به ارائه گواهی تایید صلاحیت و رتبه بندی هستند.

شرکت های پیمانکار دارای ۵ رتبه می باشند و رتبه بندی شرکت های مشاور از رتبه ۱ تا ۳ می باشد.

توجه داشته باشید که عوامل متعددی در تعیین نمودن رتبه و گرید برای یک شرکت پیمانکاری تاثیرگذار هستند.

سوابق تحصیلی و کاری اعضا هیات مدیره و پرسنل شرکت، سوابق کاری شرکت، وضعیت حساب های مالی و … همگی در رتبه به دست آمده تاثیرگذار می باشند.

یکی از مهم ترین عوامل موثر در کسب رتبه بالا در رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری تعداد نیروهای متخصص فنی و مهندسی موجود در اعضای هیئت مدیره است. بنابراین اگر به دنبال رتبه بهتر برای شرکت خود هستید، تمام سعی خود را بکنید تا اکثریت اعضا هیئت مدیره دارای حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته مرتبط، سابقه کاری مربوط به رشته مهندسی مربوطه و یا مدیریت باشند.

اگر این اعضا دارای رزومه پژوهشی پرباری نیز باشند شانس اخذ رتبه برتر برای شما بسیار بیشتر از سایر شرکت ها خواهد بود.

مدارک لازم برای رتبه بندی شرکت

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

37
رایگان!
آموزش ضوابط ساخت و ساز شهری
23%
تخفیف
0
770,000 تومان
قوانین مشارکت در ساخت
48%
تخفیف

دوره آموزش قوانین مشارکت در ساخت

بدون امتیاز 0 رای
4,200,000 تومان
0
4,200,000 تومان
سوالات شما

مدت زمان اخذ جواز ساخت به شرایط مختلفی بستگی دارد. بسیاری از مالکان برای صرفه جویی در هزینه خود علاقه مند هستند خود نسبت به اخذ جواز ساخت اقدام نمایند. در بسیاری از این موارد به دلیل نداشتن تجربه کافی، این کار سبب هدر رفتن زمان می شود.