اخذ گرید شرکت

ثبت شرکت و اخذ گرید شرکت پیمانکاری

ثبت رتبه بندی شرکتها در سامانه ساجات از ۰ تا ۱۰۰ کم هزینه، سریع، آسان و با مشاوره رایگان توسط بهترین مشاوران ثبت ساجات در تهران و سراسر ایران

گرید شرکت چیست؟

گرید رتبه ای است که به شرکت های پیمانکاری یا مشاور داده می شود که نشانگر میزان توانایی آن شرکت در حوزه توان اجرایی و مالی دارد.

گرید شرکت فقط ثبت شرکت پیمانکاری نیست، هر شرکتی برای انجام قرارداد با شرکت و سازمان‌های دولتی بعد از ثبت شرکت، نیازمند به اخذ رتبه می ‌باشند. در غیر اینصورت شرکت و سازمان‌های دولتی نمی‌توانند قرارداد ببندند.

داشتن رتبه برای شخص حقیقی و حقوقی که معمولا پیمانکار هستند یا به عنوان شرکت مشاور قصد فعالیت دارند، الزامی است( الزام به این معنی که بدون داشتن رتبه، گرفتن کار و پروژه برای شما تقریبا غیر ممکن می باشد )

اخذ انواع گرید شرکت‌ها

رتبه بندی شرکتهایepc، رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری، رتبه بندی شرکتهای مشاوره ای، رتبه بندی شرکتهای انفورماتیک، رتبه بندی شرکتهای انبوه سازی

رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری

اخذ گرید شرکن پیمانکاری در رشته‌های آب، انرژی، نفت و گاز، ارتباطات، راه و ترابری، ساختمان، صنعت و معدن، مرمت آثار باستانی، کشاورزی، کتشافات زیر زمینی و تجسسی

برای دریافت مشاوره رایگان، نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فواید رتبه بندی شرکت پیمانکاری

یکی از شرایط مهم جهت عقد قرارداد با شرکت ها و سازمانهای دولتی،داشتن رتبه می باشد در غیراینصورت هیچگونه همکاری از سوی سازمانهای دولتی صورت نمی گیرد. شرکت های پیمانکاری برای شرکت در مناقصات و مزایدات باید دارای گواهی نامه ی تعیین صلاحیت پیمانکاری باشند
سرمایه گذاران با توجه بهرتبه و توانایی مالی و تجربه کاری شرکت میتوانند مناسبترین شرکت را جهت اجرای پروژه خود انتخاب کنند

اعتبار گواهی گرید شرکت

رتبه های پیمانکاری صادر شده دارای اعتبار ۴ ساله می باشند و دیگر امکان اینکه مثل سالهای قبل که در پایان هر دوره ، حداکثر تا دو مرتبه و هر بار برای مدت شش ماه تمدید می شدند، وجود ندارد و در پایان دوره ۴ ساله،شرکت می بایست مطابق شرایط جدید اقدام به اخذ رتبه نماید.

قیمت شرکت پیمانکاری رتبه ۵

هزنیه رتبه بندی شرکت با توجه به نوع مدارکات شرکت متغیر است ولی ما افتخار داریم با سابقه چندین ساله موفق گرید شرکت شما را با کمترین هزینه و در سریعترین زمان دریافت کنیم.

مدارک لازم برای رتبه بندی شرکت پیمانکاری

اخذ گرید شرکت

مراحل اخذ گرید شرکت پیمانکاری

  1. آماده کردن و تهیه مدارک مورد نیاز
  2. وجود و تامین مهندس امتیاز آور شرکت در سمت مدیرعامل و اعضا هیات مدیره
  3. ثبت نام در سامانه ساجات
  4. بایستی مدارک مورد نیاز ذکر شده در سامانه اپلود شود.
  5. در این مرحله برای شما پرونده تشکیل و درخواست شما برای کارشناس مربوطه ارسال می گردد.
  6. پس از تشکیل پرونده شرایط و مدارک شما توسط سازمان مورد بررسی قرار میگیرد، در صورت تایید رتبه شما به پایه بالاتر ارتقا پیدا میکند و در صورت رد پرونده کارشناس مربوطه دلایل رد پرونده را در سامانه ذکر و پرونده به پنل کاربری شما برگشت خواهد زد که در این شرایط باید نواقص را رفع کرده و مجددا درخواست خود را ثبت نمایید.
  7. پس از اینکه مجددا اقدام به ارسال آن کردید در صورتی که مدارک به درستی ارسال شده باشد و واجد شرایط باشید پرونده شما مورد تایید قرار خواهد گرفت و گواهی صلاحیت پیمانکاری طی ۱ الی ۲ هفته برای شما صادر گردیده و در سامانه ساجات قابل مشاهده خواهد بود.

در صورتی که جهت اتخاذ رتبه درخواست خود را در سامانه مربوطه ثبت نمایید اما پرونده شما رد شده اعلام گردد بایستی نواقص را رفع و مجددا درخواست خود را در خصوص اخذ رتبه ارسال نمایید که حدود دو الی سه هفته زمان میبرد تا درخواست شما توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت به زمان اخذ رشته شما افزوده میشه .

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

دوره جامع مشارکت در ساخت

بدون امتیاز ۰ رای
۱۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۰
۱۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
کارگاه آموزشی دستور نقشه و مجوز ساخت
۲۵%
تخفیف

کارگاه دستور نقشه و مجوز ساخت

بدون امتیاز ۰ رای
۷۵۰,۰۰۰ تومان
۴
۷۵۰,۰۰۰ تومان

کتاب مشارکت در ساخت

بدون امتیاز ۰ رای
۵۰۰,۰۰۰ تومان
۳۰۲
۵۰۰,۰۰۰ تومان