مشاوره حقوقی املاک

مشاور حقوقی کیست؟

مشاور حقوقی یا وکیل، یک حرفه‌ای حقوقی است که مشتریان خود را در امور حقوقی نظیر قراردادها، مسائل مالی، خانوادگی، جزایی و دیگر امور مربوط به قانون نمایندگی می‌کند. او با مشتریان خود مشاوره حقوقی می‌دهد، به آن‌ها در ترجمه و تفسیر قوانین و مقررات کمک می‌کند و از آن‌ها در مسائل قانونی مختلف در دادگاه و در مقابل مراجع دولتی دفاع می‌کند. برخی وکلای حقوقی به صورت عمومی کار می‌کنند و دارای تخصص در چندین حوزه حقوقی هستند، در حالی که برخی دیگر در حوزه‌های خاصی از حقوق تخصص دارند مانند حقوق خانواده، جرائم، مالی، ثبتی، ملکی و …

ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی معامله ملک و زمین

خرید و فروش ملک و زمین، معاملاتی پیچیده و چند جانبه هستند که شامل مواردی نظیر قوانین مربوط به املاک، مالیات، مسائل بانکی و بیمه‌ای می‌شوند. به همین دلیل استفاده از مشاوره حقوقی در این نوع معاملات حیاتی است. مشاوره حقوقی به شما کمک می‌کند که با اطمینان قانونی معامله کنید، به درستی مدارک را تأیید و قراردادهای لازم را تنظیم کنید و همچنین به شما در محاسبه مالیات و هزینه‌های معاملاتی کمک می‌کند. با استفاده از خدمات مشاوران حقوقی، می‌توانید از مزایای حفاظت از منافع، جلوگیری از خطاها و کاهش ریسک‌های ناشی از معامله‌های نامتعارف بهره‌مند شوید.

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ

شما میتوانید برای دریافت مشاوره حقوقی در واتساپ با شماره 09377483899 ارتباط برقرار فرمایید.

مشاوره حقوقی ملکی

متخصصان ما با بررسی دقیق شرایط شما بهترین مسیر را به شما پیشنهاد خواهند داد.

وکیل متخصص امور ملکی

داود کامرانی با بهره گیری از تعدادی بهترین وکیل ملکی تهران برای شما بهترین ها را رقم خواهند زد.

مشاوره سازنده

بررسی دقیق شرایط شما و پیشنهادهای کاربردی برای حق مشکلات شما.

دعاوی ثبتی

کمک به ابطال سند رسمی، ابطال اجراییه ثبتی و ابطال عملیات ثبتی کمیسیون‌های ثبتی

دعاوی حقوقی املاک

آشنا با مراحل حقوقی الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی و ابطال قرارداد

دعاوی کیفری مرتبط با املاک

برای جلوگیری از کلاه‌برداری در زمینهٔ معاملات املاک بهتر است شما در مراحل مختلف معامله املاک از مشاوره حقوقی متخصص ستفاده نمایید.

مشاوره تلفنی املاک

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

مشاوره خرید املاک

داود کامرانی به عنوان یک مشاور حقوقی مجرب و متخصص در زمینه خرید و فروش املاک، خدمات مشاوره‌ای شامل مشاوره در مورد تراکنش‌های ملکی، تأیید اعتبار مدارک و تنظیم قراردادهای لازم را ارائه می‌دهد.

او مشتریان خود را با نیازهای قانونی و مالی خود آشنا می‌کند و آنها را در مراحل خرید و فروش ملک و زمین همراهی می‌کند. با استفاده از تجربیات و دانش عمیق خود، داود کامرانی به مشتریان خود کمک می‌کند تا از بهترین راهکارها و رویکردهای حقوقی برای رفع مشکلات و کاهش ریسک‌های مربوط به تراکنش‌های ملکی استفاده کنند. با ارائه خدمات مشاوره خرید املاک، داود کامرانی به مشتریان خود امکاناتی مانند جلوگیری از خطاها، اطمینان قانونی، حفاظت از منافع و کاهش ریسک‌های مربوط به معاملات را فراهم می‌کند.

مشاوره حقوقی مالک و مستاجر

مجموعه کامرانی با داشتن تیمی از وکلای متخصص و مجرب در زمینه مشاوره حقوقی مالک و مستاجر، خدمات حقوقی مرتبط با قراردادهای اجاره و مالکیت املاک را ارائه می‌دهد. این مشاوره‌ها شامل توضیح قوانین و مقررات مربوط به اجاره و مالکیت املاک، مطالعه و تحلیل قراردادها، مشاوره در مورد حفظ حقوق مالک و مستاجر، حل و فصل اختلافات و مشاوره در مورد مسائل قانونی مرتبط با مالکیت و اجاره املاک است.

با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی مالک و مستاجر ارائه شده توسط مجموعه کامرانی، مالکان و مستاجران قادر خواهند بود از حقوق خود بهینه‌ترین استفاده را کنند و با داشتن دانش و آگاهی لازم در مورد قوانین و مقررات مربوط به مالکیت و اجاره املاک، در مقابل هرگونه مسئله قانونی مرتبط با مالکیت و اجاره املاک، آمادگی لازم را داشته باشند.

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تلفنی و استعلام قیمت با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

کانون مشارکت ایران
1%
تخفیف

کانون مشارکت ایران

بدون امتیاز 0 رای
987,000 تومان
5
987,000 تومان

دوره جامع مشارکت در ساخت

بدون امتیاز 0 رای
19,900,000 تومان
0
19,900,000 تومان
36%
تخفیف

کارگاه ساخت در بافت فرسوده

بدون امتیاز 0 رای
700,000 تومان
5
700,000 تومان

مقالات مرتبط

سوالات متداول

مشاوران حقوقی ما در زمینه املاک به مالکان، مستاجران، خریداران و فروشندگان املاک خدمات مشاوره حقوقی و مالی متنوعی ارائه می‌دهند. این خدمات شامل مشاوره در خصوص قراردادهای اجاره، خرید و فروش، حفظ حقوق مالکیت و مستاجران، مسائل مربوط به مالکیت و اجاره املاک، قوانین و مقررات مربوط به املاک، خدمات حقوقی مربوط به تهیه و بررسی اسناد و سند‌های املاک، حل و فصل اختلافات در زمینه املاک، مالیات و مالیات بر املاک، بررسی و تحلیل مشخصات املاک جهت خرید و فروش و شرایط و ضوابط مربوط به وام های مسکن می‌باشد.

استفاده از خدمات مشاوره حقوقی در زمینه املاک هزینه‌بر است، اما این هزینه معمولاً به میزان ارزش خدمات ارائه شده توسط مشاور حقوقی و نوع خدمات دریافتی بستگی دارد. برخی مشاوران حقوقی املاک هزینه‌های ثابت یا ساعتی را از مشتریان خود دریافت می‌کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است از یک درصد تا چند درصد از ارزش معاملات برای خدمات خود دریافت کنند.

بله، مشاوران حقوقی می‌توانند به مشتریان خود در خرید و فروش املاک کمک کنند. زیرا مشاوران حقوقی مجرب در حوزه املاک، قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش املاک را می‌شناسند و می‌توانند به مشتریان در مسائلی مانند قرارداد خرید و فروش، پس‌انداز، تحویل و دریافت مستندات، نحوه انتقال مالکیت و سایر موارد مرتبط با خرید و فروش املاک را راهنمایی کنند. همچنین، مشاوران حقوقی می‌توانند در صورت وجود اختلافات و دعاوی درباره املاک، به مشتریان کمک کنند و در حل و فصل این اختلافات نقش موثری داشته باشند.