مشاوره حقوقی املاک

مشاور حقوقی کیست؟

مشاور حقوقی کسی است که به واسطه‌ی دانش خود نسبت به قوانین، اصول و خدمات حقوقی می‌تواند به شرکت‌ها و افراد در زمینه‌های حقوقی مانند امور قراردادها، حل اختلافات و دعاوی مشاوره دهد. معاملات ملکی حجم گسترده ای از معاملات را در دنیای واقعی تشکیل می دهند و لذا مشکلات حقوقی زیادی حوزه این مطلب شکل می گیرد که در صورت عدم آگاهی از مسائل حقوقی ملکی ممکن است فاجعه ای به بار آید که رفع آن ناممکن به نظر برسد؛ بنابراین بهتر است قبل از هر گونه اقدامی در مورد املاک و مسائل مربوط به آن از یک وکیل خبره و با تجربه راهکار و مشورت گرفت.

ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی معامله ملک و زمین

با تخصصی شدن کارها نیاز به نیروی کار متخصص نیز در جوامع امروزی خودنمایی می‌کند؛ بنابراین همان‌طور که شما وقتی دچار مشکلی درزمینهٔ سلامتی خود می‌شوید به پزشک یا برای تعمیر اتومبیل خود به تعمیرکار مراجعه می‌کنید برای حل مسائل حقوقی خود درزمینهٔ معامله املاک باید به مشاور حقوقی معامله ملک و زمین مراجعه نمایید. چراکه انجام کار بدون مشورت با متخصص می‌تواند مشکلات و مسائل بیشتری برای شما ایجاد کند و برای حل آن مجبور به پرداخت زمان و هزینه گزاف شوید.

مشاوره حقوقی از طریق واتساپ

شما میتوانید برای دریافت مشاوره حقوقی در واتساپ با شماره 09377483899 ارتباط برقرار فرمایید.

مشاوره حقوقی ملکی

متخصصان ما با بررسی دقیق شرایط شما بهترین مسیر را به شما پیشنهاد خواهند داد.

وکیل متخصص امور ملکی

داود کامرانی با بهره گیری از تعدادی بهترین وکیل ملکی تهران برای شما بهترین ها را رقم خواهند زد.

مشاوره سازنده

بررسی دقیق شرایط شما و پیشنهادهای کاربردی برای حق مشکلات شما.

دعاوی ثبتی

کمک به ابطال سند رسمی، ابطال اجراییه ثبتی و ابطال عملیات ثبتی کمیسیون‌های ثبتی

دعاوی حقوقی املاک

آشنا با مراحل حقوقی الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی و ابطال قرارداد

دعاوی کیفری مرتبط با املاک

برای جلوگیری از کلاه‌برداری در زمینهٔ معاملات املاک بهتر است شما در مراحل مختلف معامله املاک از مشاوره حقوقی متخصص ستفاده نمایید.

وکیل متخصص املاک

از جمله دعاوی مرتبط با املاک می تواند خلع ید، تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال مبایعه نام، تخلیه عین مستاجر، فک رهن، ممانعت از حق و … می باشد که هر کدام بحث کاملا حرفه ای و نیازمند وکیل متخصص ملکی می باشند.برخی از این دعاوی در صلاحیت محل وقوع ملک ( اصل ) می باشد و برخی دیگر در صلاحیت دادگاه های دیگری از جمله محل انعقاد قرار داد و … ( خلاف اصل ) می باشد.بهترین موسسه وکیل متخصص املاک در زمینه حقوق خصوصی معمولا در مورد پرونده های مربوط به املاک فعالیت می نمایند، بنابراین در مورد انتخاب وکیل ملکی بهتر است به تخصص وکیل مربوطه و رشته تحصیلی و تجربه وی در خصوص این چنین پرونده ها دقت نمود.

وکیل متخصص امور ملکی

 بسیاری از دعاوی مربوط به ملک دارای وجه کیفری می باشد از قبیل انتقال مال غیر، تصرف عدوانی، مزاحمت، ممانعت از حق و… . ولی بسیاری دیگر و حتی اکثریت دعاوی مربوط به املاک دارای جنبه ی حقوقی است و بر عکس پرونده های کیفری برای شخص مد نظر مجازاتی در نظر گرفته نشده و نهایتا برای احقاق حقوق مالی زیان دیده قابلیت دارد.  بنابراین وکیل دعاوی ملکی دارای جنبه های مختلفی میباشد : حقوقی و کیفری و حتی ثبتی.  مبحث ثبت اسناد و املاک، مبحث بسیار مهمی است، هر چند که اداره ی ثبت مرجعی اداری است ولی برای بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری لازمه شروع و به جریان انداختن پرونده استعلامات و اقدامات ثبتی دیگری است.  برای مثال برای تقسیم مال مشاع ابتدا باید به اداره ی ثبت جهت افراز مراجعه شود و سپس از آن اقدامات حقوقی دیگری نیاز است انجام شود که بهتر است کار شما را یک بهترین وکیل ملکی در تهران انجام دهد.

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

37
رایگان!
آموزش ضوابط ساخت و ساز شهری
23%
تخفیف
0
770,000 تومان
قوانین مشارکت در ساخت
48%
تخفیف

دوره آموزش قوانین مشارکت در ساخت

بدون امتیاز 0 رای
4,200,000 تومان
0
4,200,000 تومان