بهترین سازنده فردیس

فردیس، مرکز شهرستان فردیس است و در ۱۰ کیلومتری جنوب شرقی استان البرز قرار دارد. فردیس پنجمین شهرستان کرج است و جمعیت آن حدود نیم میلیون نفر است. در سال ۹۲ فردیس از کرج جدا و به شهرستان تبدیل شد. مهم‌ترین بخش فردیس خیابان اصلی آن است که شامل فلکه یک تا پنج می‌باشد. اگر قصد شما سکونت در محله فردیس کرج است با زومیلا همراه شوید تا شما را با این محله بیشتر آشنا کنیم.

بعد از تهران، کرج یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران است. فردیس یکی از شهرستان‌های مناطق ۳ و ۱۰ کرج است و دارای دو بخش مرکزی و مشکین دشت می‌باشد. در صورتی که ترافیک وجود نداشته باشد، بعد از گذشت نیم ساعت به راحتی می‌توان به تهران رسید. به دلیل نزدیکی فردیس به تهران و ارزانی قابل توجه مسکن که به تازگی تورم بر آن تاثیر گذار بوده، موقعیت بسیار خوبی را دارا می‌باشد. همانند مهرشهر کرج، بیشتر ساکنان فردیس را تهرانی‌ها تشکیل می‌دهند؛ آن‌ها به علت گرانی و نبود هوای پاک به این محله روی آورده‌اند تا سلامتی خود را بهبود ببخشند. بیشتر ساکنین محله فردیس کرج کارمند هستند.

فردیس
(یکی از بهترین مناطق برای ساخت و ساز)

پروژه های انجام شده :
  • پروژه ایکس
  • پروژه کامرانی ۱
  • پروژه کامرانی ۲
  • پروژه کامرانی  ۳

مهندس داوود کامرانی

مهندس داود کامرانی پس از کسب تحصیلات عالی در رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران، وارد حرفه ساخت و ساز شد. مهندس داود کامرانی تحصیلات خود را علاوه بر رشته مهندسی عمران در رشته حقوق نیز به انجام رسانده و به عنوان برترین مشاور حقوق ساخت سازندگان مطرح تهران و ایران شناخته می شوند. واحدهای ساخته شده توسط ایشان از لحاظ کیفیت و استاندارد از درجات بالایی برخوردار بوده و همواره پیش از اتمام مراحل ساخت، مشتریان و بازار در انتظار خرید از پروژه های ایشان هستند.

نمونه پروژه های انجام شده
ارسال درخواست تماس

این باعث افتخار و خوشحالی ماست که بتونیم با شما صحبت کنیم. بی صبرانه منتظریم تا بتونیم در کنار هم یک اتفاق خوب رو رقم بزنیم.

بهترین پروژه های ساخته شده در فردیس

مشخصات پروژه
  • تعداد طبقات:
  • تعداد پارکینگ:
  • مدت زمان پروژه:
  • و …

پروژه ایکس

آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود.

عکس های داخلی پروژه

قیمت میانگین برخی از محلات فردیس (مهر ماه ۱۴۰۲)

سبلان، ارامنه، نظام آباد، گرگان

۶۰ – ۶۵
میلیون تومان

سهروردی شمالی

۱۵۰
میلیون تومان

عباس اباد، سهروردی جنوبی

۱۱۰
میلیون تومان

حشمتیه، دبستان

۸۵ – ۹۰
میلیون تومان

محلات فردیس

شهرک ناز

محله شهرک ناز در استان البرز و در محدوده‌ی غربی شهر فردیس واقع شده است. این محله از شمال با خیابان هاشمی رفسنجانی محدود شده است و با محله‌های ‌مشکین دشت، شهرک دهکده، فرامرزیه، نجف آباد مجاورت دارد.
از اماکن مهم این محله می‌توان به پارک فدک، باغ رستوران سارای، باغ رستوران پدیده و رستوران بگیر ببر نازگل اشاره کرد.

شهرک طالقانی

محله شهرک طالقانی در استان البرز و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر کرج واقع شده است. این محله از شرق با بلوار طالقانی و از جنوب با خیابان داوری، خیابان سرحدی، خیابان چهل و هشت دستگاه و خیابان سعدی محدود شده است و با محله‌های ‌مشکین دشت، رکن آباد، حافظیه، کوی صد و ده مجاورت دارد.
از اماکن مهم این محله می‌توان به پارک شهرک طالقانی، پارک گل نرگس، پارک شهرک طالقانی، رستوران آتا و رستوران و تهیه غذای نگین البرز اشاره کرد.

شهرک دهکده

محله شهرک دهکده در استان البرز و در محدوده‌ی شمال غربی شهر فردیس واقع شده است. این محله از شمال با خیابان جاده مشکین دشت، از شرق با بلوار بهاران غربی، خیابان سعدی غربی و خیابان خیام غربی، از جنوب با بلوار امام خمینی و از غرب با بلوار دریانیه و خیابان هاشمی رفسنجانی محدود شده است و با محله‌های ‌مشکین دشت، فرامرزیه، شهرک ناز، حافظیه، نجف آباد مجاورت دارد.
از اماکن مهم این محله می‌توان به بوستان تندراستی، پارک کاشانی‌پور، پارک شهرک دهکده، پارک شهرک دهکده، بوستان لاله، باغ رستوران مراکشی، رستوران بی بی، چهارشنبه بازار و سینما سه بعدی اشاره کرد.

مشخصات و ویژگی های فردیس

فردیس کرج یکی از مناطق پرجمعیت می‌باشد که مرکز شهرستان فردیس است، و در ۱۰ کیلومتری جنوب شرقی استان البرز قرار دارد. فردیس دارای ۵ فلکه است که توسط یک خیابان اصلی به یکدیگر متصل شده اند. فاصله تهران تا شهر فردیس حدود ۴۴ کیلومتر است و اگر بخواهید با خودروی شخصی از تهران به فردیس بروید با در نظر گرفتن ترافیک چیزی حدود ۱ ساعت طول میکشد تا به مقصد برسید.

از نظر جغرافیایی این شهرستان در ارتفاع ۱.۲۲۰ متری از سطح دریا واقع شده است. دارای طول جغرافیایی ۹۸.۵۰ و عرض جغرافیایی ۷۲.۳۵ است.

فردیس دارای دو منطقه شهری است که عبارتند از:

منطقه ۱ فردیس: بلوار شهدای فردیس، فلکه اول, دوم, سوم, چهارم, پنجم، خیابان قریشی، سینمای شهر فردیس و به طور کلی مرکز شهر فردیس را شامل می‌شود.
منطقه ۲ فردیس: شهرک منظریه، شهرک وحدت، خیابان اهری و همچین «شورای اسلامی شهر فردیس» و «فرمانداری شهرستان فردیس» در این منطقه قرار دارند.

از نظر مسکونی، میتوان مناطق دهکده، شهرک ناز و فلکه های ۱ تا ۵ را بهترین مناطق فردیس دانست. در منطقه دهکده خانه های شیک و مجللی ساخته شده است، و آن را به یکی ازبهترین بخش های فردیس تبدیل کرده است. در فلکه های ۱ تا پنجم نیز دسترسی به فروشگاه ها و امکانات اولیه راحت تر است. قبل از اینکه فردیس به شهر تبدیل شود، جزو منطقه ۳ شهرداری کرج قرار داشت. اما بعد از اینکه در سال ۱۳۹۲ به شهر تبدیل شد دیگر جزو شهر کرج نیست و خود یک شهر مستقل است.

بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت شهر فردیس حدود ۱۸۱٬۱۷۴ نفر بوده است. اما شهرستان فردیس بر اساس همان سرشماری جمعیتی حدود ۷۰۰ هزار نفر داشته است. از نظر آب و هوایی و اقلیمی، فردیس در منطقه بیابانی و نیمه خشک قرار گرفته است، اما از آنجا که در نزدیکی کوههای البرز واقع شده است، آب و هوای کوهستانی دارد. در نتیجه هوای مطبوع و معتدلی دارد. به دلیل وجود روستاهای سر سبز این منطقه خوش آب و هواست. بارندگی خوبی که از اواسط پاییز آغاز میگردد و تا اواسط بهار ادامه دارد باعث میشود فردیس مشکل کم آبی نیز نداشته باشد.

روستای فرخ آباد در حوزه استحفاظی شهرستان فردیس قرار دارد و یکی از مناطق دیدنی این منطقه می‌باشد؛ همچنین بوستان تندرستی که واقع در فلکه پنج است که با مساحتی حدود ۱۴ هکتار یکی از پارک‌های عظیم این منطقه می‌باشد. سینما فردیس در فلکه پنجم، وجود استخرهای متعدد نظیر مانند استخر دلفین و نشاط و غیره از دیگر بخش‌های دیدنی این منطقه هستند. خیابان اصلی فردیس کرج شامل ۵ فلکه است، که به ترتیب از فلکه اول تا فلکه پنجم که فلکه اخر است نامگذاری شده اند. کانال فردیس که از جنوب غربی کرج شروع واز فردیس عبور می‌کند و به سمت شهریار ادامه پیدا می‌کند. دسترسی این منطقه به مترو کرج بسیار آسان بوده بخصوص برای ساکنین این منطقه که در تهران شاغل هستند، که یک نکته‌ی مثبت برای این منطقه محسوب می‌شود.ایستگاه مترو در ضلع جنوب غربی پل بزرگراه کرج-فردیس و ازاداره کرج- قزوین در میدان شهید سلطانی قرار دارد. برای رفتن به فردیس با مترو کافی است که از تهران خط کرج را سوار شوید و در ایستگاه پل فردیس پیاده شوید.