بهترین سازنده تهران

اگه شما به دنبال بهترین سازنده تهران هستید باید حتما صحبت من رو بشنوید.

اولین و مهمترین نکته این هست که برای چه کاری به دنبال بهترین سازنده تهران هستید؟ برای اینکه بیاد و ملک شمارو بسازه؟ یا اینکه صرفا به دنبال شنیدن اسم و نام هستید؟!

نکته مهم دیگه‌ای که باید در نظر بگیرید این هست که هر سازنده‌ای در هر محله‌ای اقدام به ساخت نمیکنه. یعنی اینکه سازنده‌ای که به طور مثال در منطقه یک ملک‌های لوکس و 1000 متری میسازه ، اقدام به ساخت در مناطق پایین تر با متراژ‌های پایین تر نمیکنه. به نوعی میشه گفت سازنده‌ها علاقه دارن که در محدوده خودشون اقدام به ساخت کنن و دلایل مختلفی هم داره، دلایلی مثل اینکه با شهرداری منطقه، شرایط خرید و فروش و شرایط منطقه‌ای آشنایی دارند.

پس شاید بهتره باشه بگیم بهترین سازنده تهران برای منطقه ملک شما چه کسی هست؟!

سازنده یا مالک ؟!

کافیه نام و شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید، مطمئنا قادر هستیم که بهترین گزینه رو برای ساخت به شما معرفی کنیم.


  ملاک انتخاب سازنده های برتر تهران

  برای اینکه بتونیم یک سازنده خوب و به نام رو تشخیص بدیم اولین و معتبرترین موضوع دیدن نمونه کارهای اون سازنده هست. ترجیحا نمونه کارهایی که در زمان نزدیک تری ساخته شده. در قدم بعدی سعی کنید تا پول و توانایی خود سازنده رو در موضوع ساخت مورد سنجش قرار بدید و یک جمله طلایی رو در ذهن خودتون بسپارید:

  “پول و دارایی، نشانه قدرتمند بودن سازنده نیست.”

  چه بسیاری از پروژه ها که سازنده پول و دارایی خوبی داره اما عمدا و یا بنا به هر دلیل دیگه ای اقدام به ساخت اون انجام نمیده. پس تخصص و تبحر سازنده رو حتما مورد سنجش قرار بدید. سوال کنید، ازش بخواید راجب ساخت و قوانین به شما توضیح بده، مراحل شهرداری و کلنجار رفتن با پیچ و خم های قانونی رو به شما بگه و … ، حتما از خاطرات ساختش سوال کنید.:))

  در قدم بعدی راجب پروژه خودتون با اون شخص صحبت کنید، چه برنامه ای داره؟ چه سازه ای رو برای ساخت در ملک شما پیشنهاد میده؟ چه آورده اضافه ای رو میتونه به پروژه شما اضافه کنه؟ آیا صرفا قصدش ساخت هست یا برنامه های دیگه ای رو برای ملک شما در نظر گرفته؟

  یک نکته مهم رو در نظر بگیرید: کنار گذاشتن رودربایسی خیلی بهتر از طی کردن پله های دادگاه هستش

  برخی از برترین سازنده های تهران و کرج

  نام پروژه

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی  

   

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  نام پروژه

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی  

   

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  داود کامرانی

  داود کامرانی مقصود (تهران و کرج)

  مهندس داود کامرانی مقصود، فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه امیرکبیر

  یکی از تخصص های اصلی مهندس داود کامرانی مقصود بحث عقد قراردادهای مشارکتی بین سازندگان معتبر نسبت به مناطق مختلف و شهرهای مختلف است. بدین منظور لیست قدرتمندی از سازندگان مختلف تهیه گردیده تا بهترین گزینه بسته به شرایط ملک انتخاب شده و همه چیز برای یک رپو

  تصاویر پروژه: