بهترین سازنده اسلامشهر

شهرستان اسلامشهربا  وسعتی  حدود ۲۰۵  کیلومتر مربع و قریب به ۵۰۰ هزار نفر جمعیت از  شمال به تهران ،  ازشرق  و جنوب به شهرستان ری ، ازغرب به بهارستان و رباط کریم و در شمال غربی به   شهرستان شهریار  محدود است . این  شهرستان  ازطریق محور تهران  ساوه با   استانهای باختری و جنوب باختری کشور و ازطریق راه آهن  به  استانهای اصفهان  یزد و  کرمان  از یک سو و  لرستان و   خوزستان از سوی دیگرمرتبط می گردد .

اسلامشهر در روزگار کهن روستایی به نام قاسم‌آباد شاهی بوده‌است. یکی از روستاهای اسلامشهر فیروز بهرام است که بنای آن را به فیروز نسبت داده‌اند. اسلامشهر در دوران قاجار منزلگاه اردوی همایونی بوده و به نام قاسم‌آباد شاهی یا قاسم‌آباد خالصه نیز خوانده می‌شده‌است.

اسلام‌شهر را در آغاز روستاهای چندی تشکیل می‌داد؛ به گونه‌ای که کهن‌ترین قنات، مدرسه، گرمابه همگانی، آتشکده زرتشتیان باستان (در نزدیکی ایرین) و گردشگاه‌های ثروتمندان شهرنشین در روستای ضیاآباد بوده‌است. سالور به‌دلیل نزدیکی به رودخانهٔ کن از آبادی‌های بسیار قدیمی و زیبا بوده‌است. قاسم‌آباد و ایرین و چیچکلو و محمّدآباد چهارطاقی از دیگر آبادی‌های اسلامشهر بوده‌اند. در سال ۱۳۵۴ شهرداری اسلامشهر تشکیل شد.

اسلامشهر
(یکی از بهترین مناطق برای ساخت و ساز)

پروژه های انجام شده :
 • پروژه ایکس
 • پروژه کامرانی ۱
 • پروژه کامرانی ۲
 • پروژه کامرانی  ۳

مهندس داوود کامرانی

مهندس داود کامرانی پس از کسب تحصیلات عالی در رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران، وارد حرفه ساخت و ساز شد. مهندس داود کامرانی تحصیلات خود را علاوه بر رشته مهندسی عمران در رشته حقوق نیز به انجام رسانده و به عنوان برترین مشاور حقوق ساخت سازندگان مطرح تهران و ایران شناخته می شوند. واحدهای ساخته شده توسط ایشان از لحاظ کیفیت و استاندارد از درجات بالایی برخوردار بوده و همواره پیش از اتمام مراحل ساخت، مشتریان و بازار در انتظار خرید از پروژه های ایشان هستند.

نمونه پروژه های انجام شده
ارسال درخواست تماس

این باعث افتخار و خوشحالی ماست که بتونیم با شما صحبت کنیم. بی صبرانه منتظریم تا بتونیم در کنار هم یک اتفاق خوب رو رقم بزنیم.

بهترین پروژه های ساخته شده در اسلامشهر

مشخصات پروژه
 • تعداد طبقات:
 • تعداد پارکینگ:
 • مدت زمان پروژه:
 • و …

پروژه ایکس

آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود.

عکس های داخلی پروژه

قیمت میانگین اسلامشهر (مهر ماه ۱۴۰۲)

سبلان، ارامنه، نظام آباد، گرگان

۶۰ – ۶۵
میلیون تومان

سهروردی شمالی

۱۵۰
میلیون تومان

عباس اباد، سهروردی جنوبی

۱۱۰
میلیون تومان

حشمتیه، دبستان

۸۵ – ۹۰
میلیون تومان

مشخصات و ویژگی های اسلامشهر

اسلامشهر یکی از شهرهای استان تهران می باشد که از لحاظ جمعیت در رده نوزدهم قرار دارد .مساحت شهرستان اسلامشهر ۱۹۵ کیلومتر می باشد که در قسمت جنوب غربی استان تهران واقع شده است. مرکز آن شهر اسلامشهر می‌باشد . این شهر از لحاظ جغرافیایی ازقسمت شرق و از قسمت جنوب به شهر ری از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار منتهی می شود. در ادامه به بررسی ویژگی های این منطقه ، مسیرهای دسترسی ، اب و هوا ، امکانات رفاهی و اموزشی ، مراکز خرید ، آثا باستانی و تاریخی ، پارک ها و تفرجگاه ها ، مناطق گردشگری و دیدنی آن میپردازیم.

تاریخچه و پیشینه اسلامشهر

در گذشته، اسلام شهر یکی از روستاهای شهر ری بود و نام آن روستای قاسم آباد شاهی بود. در زمان قاچار اسلامشهر بعنوان منزل گاه اردویی همایونی بوده است و به ان قاسم آباد خالصه گفته میشد. از نظر قدمت، پیداشدن بقایای پایه های پل بر روی رودخانه حصارک پایین، و همچنین آثار باستانی مدفون شده در تپه هایی که در مجاورت آن قرار دارد، نشان از اهمیت تاریخی این منطقه دارد. یکی از محوطه های باستانی اسلامشهر، تپه مافین آباد است که قدمت آن به ۵ هزار سال پیش از میلاد میرسد و دیگری تپه نظام آباد است که بیش از هفت هزار سال قدمت دارند و از شاخص های تمدن قبل از اسلام به شمار می روند. تا کنون حدود ۱۲ اثر باستانی از این شهرستان در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است. اسلامشهر زمین های کشاورزی مرغوب و خاصلخیزی دارد که مستعد کشاورزی هستند. همچنین وجود رودخانه پر آب و همچنین قنات های متعدد و نزدیک بودن آن به تهران باعث شده که این منطقه دارای اهمیت غذایی و پدافندی نیز باشد. ساخت کارخانه های مهم و قدیمی در اطراف جاده قدیم ساوه باعث جذب مهاجران شد و رشد جمعیتی این منطقه را سبب شد. کارخانه هایی مانند کارخانه ارج، کیان تایر، ایران خودرو دیزل، میهن، قایق سازی و غیره در این منطقه واقع شده اند.

مراکز تاریخی اسلامشهر

اسلامشهر دارای مناطق تاریخی متعددی است که مهم ترین آنها عبارتند از:

 • یخچال قدیمی ترشنبه
 • یخچال علی آباد
 • تپه باستانی چیچکلو
 • تپه باستانی مافین‌آباد
 • تپه واوان
 • تپه باستانی ده عباس
 • تپه باستانی نظام‌آباد
 • تپه سفید گلدسته
 • یخدان جعفرآباد جنگل

جمعیت اسلامشهر

شهرستان اسلامشهر با مساحت ۱۹۵ کیلومتر یکی از شهرستان‌های استان تهران است. این شهرستان در جنوب غربی استان تهران قرار دارد و مرکز آن شهر اسلام‌شهر است. این شهرستان از شرق و جنوب به ری از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار محدود است . این شهرستان در سال ۱۳۹۵، ۵۴۸٬۶۲۰ نفر جمعیت داشت که ۲۷۹٬۲۸۲ نفر آن مرد و ۲۶۹٬۳۳۸ نفر آن زن می‌باشند.

مزیت های اسلامشهر

۱ ـ واقع شدن در مسیر راههای عمده مواصلاتی استان و کشور
۲ ـ همجواری با فرودگاههای بین المللی امام خمینی (ره) و مهر آباد تهران
۳ ـ واقع شدن بزرگترین پایانه ریلی کشور ( آپرین ) در منطقه
۴ ـ استقرار مجتمع های صنفی و صنعتی اسلامشهر و سهند در شهرستان
۵ ـ واقع شدن بزرگترین مرکز نمایشگاههای ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین استان و کشور در اسلامشهر با وسعت حدود ۲۰۰ هکتار
۶ ـ استقرار صنایع بزرگ کشور از جمله : گروه صنعتی ایران خودرو دیزل ، گروه کارخانجات صنعتی سدید ، گروه صنعتی بهمن( فیلور ) . گروه لبنیات و بستنی میهن و دومینو ، شرکت صنایع بهسازی چوب ایران ، شرکت بین المللی پایا گل ، شرکت لوله و ماشین سازی ایران ، شرکت سینجر گاز ، شرکت الکتروژن ، شرکت جام ایمن گستر در منطقه
۷ ـ وجود دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر ، دانشگاه پیام نور واحد اسلامشهر ، مرکز دانشگاهی علمی و کاربردی و مرکز تربیت معلم که در حال حاضر ظرفیت دانشگاههای شهرستان بالغ بر ۳۰ هزار نفر می باشد.
۸ ـ همجواری با تهران بزرگ ( پایتخت )
۹ ـ استقرار مرکز پژوهشهای علمی و تحقیقاتی ایران ( عصر انقلاب ) در شهرستان
۱۰ ـ استقرار کلیه ادارات و دستگاههای دولتی در شهرستان
۱۱ ـ وجود مراکز متعدد فنی و حرفه ای جهت تربیت نیروی انسانی مورد نیاز
۱۲ ـ وجود نیروی کار جوان و آموزش دیده که بیش از ۵۰ درصد جمعیت شهرستان را تشکیل میدهند.
۱۳ ـ وجود زیر ساختهای لازم ( آب ، برق ، گاز ، تلفن ، بانک ) در تمامی نقاط شهرستان
۱۴ ـ وجود مرکز پر قدرت رادیویی در شهرستان
۱۵ ـ استقبال و گرایش جوانان به ورزش و کسب موفقیتهای متعدد بین المللی و کشوری
۱۶ ـ وجود تنوع فرهنگی و قومی با برخورداری از وحدت و انسجام
۱۷ ـ جمعیت بالغ بر ۵۰۰۰۰۰ نفری شهرستان