وکیل مالیاتی

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

شما می‌توانید در خصوص مشکلات پیش‌آمده ناشی از مالیات با وکیل متخصص در زمینه‌های مالیاتی و سایر امور مربوطه، داود کامرانی که به کلیه قوانین و حقوق مربوط به این حوزه اشراف و آگاهی دارد مشاوره داشته باشید تا گرفتار مالیات‌های سنگین و مشکلات مالیاتی ناشی از آن نشوید چرا که وکیل مالیاتی تمام تجربه خود را در حل مسائل مالیاتی شما در هر شغل و حوزه‌ای که باشید قرار داده و مشکلات شما را کاهش می‌دهد و با دفاعیات درست و مستدل جریمه‌های مالیاتی شما می‌کاهد؛ به این سبب به شما توصیه می‌نماییم با مراجعه به مجموعه کامرانی و مشاوره با وکیل مالیاتی از خدمات مجموعه ما بهره‌مند شوید چرا که انتخاب وکیل ماهر در این زمینه می‌تواند بهترین تصمیم برای رسیدن به حق شما باشد و شما را در این راستا یاری نماید.
وظایف وکیل مالیاتی

چرا باید وکیل مالیاتی بگیریم ؟

وکیل مالیاتی همچنین می‌تواند در مسائلی که به عنوان مالیاتی خطر برای شما وجود دارد، به شما کمک کند. به عنوان مثال، اگر شما به دلیل عدم تمکین از اعلام درآمد یا عدم پرداخت مالیات، با جرایم مالیاتی مواجه شده‌اید، وکیل مالیاتی می‌تواند به شما کمک کند تا در این موارد بهترین راه‌حل را پیدا کنید و از جریمه‌های احتمالی جلوگیری کنید.

همچنین در موارد ارث و وصیت، وکیل مالیاتی می‌تواند به شما کمک کند تا اموال و دارایی‌های خانوادگی خود را به درستی ارث ببرید و از پرداخت مالیات اضافی جلوگیری کنید.

در کل، وکیل مالیاتی می‌تواند به شما در مسائل پیچیده و قوانین مالیاتی کمک کند و به شما کمک می‌کند تا در زمینه پرداخت مالیات، بهترین تصمیم‌ها را بگیرید.

خدمات ما

وکیل دعاوی مالیاتی (انواع پرونده‌های مالیاتی)

پذیرش وکالت انواع پرونده‌های مالیات بر درآمد املاک (مالیات برخانه های خالی ، مالیات بساز بفروشی) ، مالیات بر ارث، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر مشاغل​، مالیات ارز دیجیتال و تراکنش بانکی

مشاوره مالیاتی

تنظیم اظهارنامه مالیاتی، بررسی مالیاتی و پرداخت مالیات بهینه‌سازی مالیاتی به صورت حضوری و تلفنی

مشاوره کارشناسی جهت برسی پرونده

ارائه مشاوره تخصصی مالیاتی و تحریر و آنالیز پرونده مالیاتی شما در ابعاد مختلف توسط کارشناسان مجرب حسابداری و مالی.

عقد قرار داد مدنی و اعطای وکالت

عقد قرارداد و اعطای وکالت از طرف مجموعه شما به ما

رفع مشکل مالیاتی شما توسط وکیل

انجام کلیه امور لازم توسط وکلا و دفاع از حقوق شما در اداره مالیات و سایر مراکز مربوطه و در نهایت رفع مشکل مالیاتی شما

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

وکیل مالیاتی به عنوان یک کارشناس حقوقی و مالیاتی، وظایف و مسئولیت‌های متعددی دارد که شامل موارد زیر است:

  1. مشاوره مشتریان در زمینه قوانین و مقررات مالیاتی: وکیل مالیاتی باید با قوانین و مقررات مالیاتی آشنا باشد و به مشتریان خود مشاوره لازم در زمینه این قوانین و مقررات را ارائه دهد.
  2. تهیه و ارائه اظهارنامه مالیاتی: وکیل مالیاتی می‌تواند به نمایندگی از مشتریان خود، اظهارنامه مالیاتی تهیه و ارسال کند و در تأیید صحت اظهارنامه‌های مالیاتی به مشتریان خود کمک کند.
  3. بررسی اظهارنامه مالیاتی: وکیل مالیاتی می‌تواند اظهارنامه مالیاتی مشتریان خود را بررسی کرده و هرگونه خطای مالیاتی در آن‌ها را شناسایی و رفع کند.
  4. نمایندگی در مقابل سازمان امور مالیاتی: وکیل مالیاتی می‌تواند به عنوان نماینده مشتریان خود در ارتباط با سازمان امور مالیاتی عمل کند و در تعیین میزان مالیات، تحویل اظهارنامه مالیاتی و هرگونه امر دیگری که نیاز باشد، نمایندگی کند.
  5. رفع اختلافات مالیاتی: در صورت بروز اختلافات مالیاتی، وکیل مالیاتی می‌تواند به مشتری خود در رفع این اختلافات کمک کند و در صورت لزوم، مشتری را به دادگاه مالیاتی ارجاع دهد.
  6. تدوین و پیگیری امور قراردادی: وکیل مالیاتی می‌تواند در تدوین و پیگیری قراردادهای مربوط به مالیات به مشتریان خود کم
وظایف وکیل مالیاتی
هزینه وکالت مالیاتی

هزینه وکالت مالیاتی پرونده شما

هزینه وکالت مالیاتی در ایران بستگی به میزان خدمات ارائه شده، تجربه و مهارت وکیل مالیاتی و همچنین میزان پروژه و موضوع قرارداد دارد. بنابراین، هزینه وکالت مالیاتی می‌تواند بین مبالغ مختلفی متغیر باشد. در هر صورت، قبل از شروع هرگونه همکاری با وکیل مالیاتی، باید مطمئن شوید که هزینه‌ها و شرایط خدمات به شما اعلام شده است و توافق شده است.

بعضی از وکلا مالیاتی معمولا براساس ساعت کاری خود، هزینه مشاوره وکالت مالیاتی را محاسبه می‌کنند، در حالی که بعضی دیگر بر اساس میزان درآمد یا ارث مشتری، هزینه خود را تعیین می‌کنند. همچنین، هزینه وکالت مالیاتی بستگی به نوع خدمات مورد نیاز شما نیز دارد. برای مثال، در صورتی که بخواهید اظهارنامه مالیاتی سالانه خود را تنظیم کنید، هزینه کمتری نسبت به حل مسائل پیچیده مالیاتی یا نمایندگی در دعاوی مالیاتی دارد.

در هر صورت، هزینه وکالت مالیاتی نباید تنها فاکتور تصمیم‌گیری شما باشد. مهمترین نکته این است که با انتخاب وکیل مالیاتی با تجربه و شایسته، می‌توانید مشکلات مالیاتی خود را به خوبی حل کنید و از پرداخت مالیات بیش از حد، جلوگیری کنید. در بسیاری از موارد، هزینه وکالت مالیاتی با توجه به مزایایی که با انتخاب صحیح وکیل مالیاتی به دست می‌آید، به عنوان یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه محسوب می‌شود.

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

4
1,000,000 تومان

کتاب مشارکت در ساخت

بدون امتیاز 0 رای
500,000 تومان
4
500,000 تومان
دوره واژگان حقوقی املاک
100%
تخفیف

واژگان حقوقی املاک

بدون امتیاز 0 رای
280000 – رایگان!
165
280000 – رایگان!

مقالات مرتبط

سوالات متداول
بله، وکیل مالیاتی داود کامرانی در تمامی زمینه‌های مالیاتی فعالیت می‌کند و خدمات مالیاتی جامعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. او تخصص و تجربه لازم در زمینه‌های مختلف مالیاتی از جمله مالیات بر درآمد، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر ارث و هدایت امور مالیاتی شرکت‌ها و شخصی‌ها دارد.

بله، وکیل مالیاتی داود کامرانی با توجه به تخصص و تجربه خود در حوزه مالیاتی، توانایی ارائه راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های مالیاتی مشتریان را دارد. به عنوان مثال، وی می‌تواند به مشتریان خود راهکارهایی برای بهینه سازی ساختار مالی شرکت‌ها و کاهش مالیات پرداختی ارائه کند. در کل، وکیل مالیاتی داود کامرانی سعی در ارائه خدماتی با کیفیت و مطابق با نیازهای مشتریان خود دارد.

بله، وکیل مالیاتی داود کامرانی پیش از پذیرفتن پرونده مالیاتی مشتریان، با بررسی وضعیت مالیاتی آنها می‌تواند نکاتی را برای آنها مطرح کند و راهکارهایی برای بهینه‌سازی وضعیت مالیاتی شان ارائه دهد. این کار به دست آوردن بهترین نتیجه در ارائه خدمات وکالت مالیاتی به مشتریان کمک می‌کند.