وکیل مالیاتی

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

شما می‌توانید در خصوص مشکلات پیش‌آمده ناشی از مالیات با وکیل متخصص در زمینه‌های مالیاتی و سایر امور مربوطه، داود کامرانی که به کلیه قوانین و حقوق مربوط به این حوزه اشراف و آگاهی دارد مشاوره داشته باشید تا گرفتار مالیات‌های سنگین و مشکلات مالیاتی ناشی از آن نشوید چرا که وکیل مالیاتی تمام تجربه خود را در حل مسائل مالیاتی شما در هر شغل و حوزه‌ای که باشید قرار داده و مشکلات شما را کاهش می‌دهد و با دفاعیات درست و مستدل جریمه‌های مالیاتی شما می‌کاهد؛ به این سبب به شما توصیه می‌نماییم با مراجعه به مجموعه کامرانی و مشاوره با وکیل مالیاتی از خدمات مجموعه ما بهره‌مند شوید چرا که انتخاب وکیل ماهر در این زمینه می‌تواند بهترین تصمیم برای رسیدن به حق شما باشد و شما را در این راستا یاری نماید.
وظایف وکیل مالیاتی

چرا باید وکیل مالیاتی بگیریم ؟

از قدیم گفتند که کار را به کاردان بسپارید و این کار عقلانی است همچنین این کار باعث کاهش هزینه ها نیز میشود شاید بگویید که حق الوکالت وکیل مالیاتی چه میشود ؟ درست است که شما باید هزینه ای پرداخت کنید اما در قبال این که شما در زمان و وقت خود صرفه جویی میکنید ارزش دارد همچنین دیگر به دنبال کار های حقوقی و اداری ، اداره مالیات نخواهید رفت.
و قطعا مطمعن خواهید بود که یک وکیل مالیاتی خوب کار شما را بدون عیب و نقص انجام خواهد داد. همچنین امور مالیاتی از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات بسیار بوده است و ممکن است این قوانین به طور هر سال تغییر کند و قوانین تازه ای اعمال شود همچنین طبق قوانین جدید تمامی کسب و کار ها ، شرکت ها ، دفتر ها و استارت آپ ها موظف به پرداخت مالیات هستند پس چه بهتر که یک فرد متخصص در این ضمینه از صفر کار و امور مالیاتی مربوط را انجام دهد
در اخر تمامی کسب و کار ها میخواهند که حق آنها ضایع نشود و مالیات به اندازه واریز کنند وکیل پرونده های مالیاتی با تسلطی که بر قوانین، آیین نامه ها و بخشنامه های مالیاتی که دارد، می تواند موجب کاهش پرداختی های مالیاتی شود

پذیرش انواع پرونده‌های مالیاتی

پذیرش وکالت انواع پرونده‌های مالیات بر درآمد املاک (مالیات برخانه های خالی ، مالیات بساز بفروشی) ، مالیات بر ارث، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر مشاغل​، مالیات ارز دیجیتال و تراکنش بانکی

مشاوره مالیاتی

ارائه مشاوره مالیاتی به صورت حضوری و تلفنی

مشاوره کارشناسی جهت برسی پرونده

ارائه مشاوره تخصصی مالیاتی و تحریر و آنالیز پرونده مالیاتی شما در ابعاد مختلف توسط کارشناسان مجرب حسابداری و مالی.

عقد قرار داد مدنی و اعطای وکالت

عقد قرارداد و اعطای وکالت از طرف مجموعه شما به ما

رفع مشکل مالیاتی شما توسط وکیل

انجام کلیه امور لازم توسط وکلا و دفاع از حقوق شما در اداره مالیات و سایر مراکز مربوطه و در نهایت رفع مشکل مالیاتی شما

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

  1. وکالت در دعاوی مالیات بر ارزش افزوده از وظایف یک وکیل مالیاتی میباشد .
  2. مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی قادر هستند تا بر موضوعات مختلف مالیاتی همانند مالیات بر نقل و انتقال و مالیات بر حقوق و … مشاوره های حقوقی ارائه کنند .
  3. یک وکیل مالیاتی توانایی دارد تا بر برگ تشخیص مالیاتی اعتراض بکند .
  4. تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی از وظایف وکلا و مشاوران مالیاتی میباشد .
  5. وکیل مالیاتی میتواند با استفاده از تجربه و توانایی هایی که در این زمینه دارد با تنظیم لوایه مناسب و اعتراض بر مالیات و همچنین دفاعیات مناسب در هیئت های حل اختلاف مالیاتی را انجام دهد
  6. وکیل مالیاتی با استفاده از دانش و تجربیات خودش قادر است تا در زمان های مناسبی به تصمیمات اتخاذ شده توسط هیئت های بدوی و تجدیدنظر در دعاوی مربوطه اعتراض کند .
  7. با استفاده از وکیل مالیاتی مجرب میتوانید در زمان و هزینه های احتمالی صرفه جویی کنید .
  8. وکیل مالیاتی تمامی اقدامات لازم را در رابطه با تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی انجام خواهد داد و از انها در مراجع مربوطه دفاع خواهد کرد .
  9. وکیل مالیاتی با استفاده از دانش خود و بررسی دقیق صورت های مالی مربوط به شرکت ها پرداخت مالیات ها را به کمترین میزان ممکن خواهد رساند .
  10. با دریافت مشاوره های مناسب و به موقع قادر هستید تا از بخشودگی های مالیاتی نفع ببرید .
وظایف وکیل مالیاتی
هزینه وکالت مالیاتی

هزینه وکالت مالیاتی پرونده شما

افراد و موسساتی که به دنبال وکیل مالیات برای انجام امور و مشکلات مالیاتی خود هستند، هزینه وکالت را جز اولین فاکتورهایی است که در کنار تخصص و تجربه وکیل، مد نظر قرار می‌دهند.

هزینه‌ای که برای وکالت دعاوی مالیاتی در نظر گرفته می‌شود، با توجه به فاکتورهای مختلفی، متغیر است. از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده هزینه وکالت امور مالیاتی شما، نوع پرونده و مشکلات مالیاتی است.

به عنوان مثال هزینه پرونده‌های مالیات بر ارزش افزوده با پرونده تراکنش‌های بانکی متفاوت است. شهرت، معروفیت، تجربه کاری وکیل هم از فاکتورهای مهم تعیین هزینه وکیل مالیاتی است.

همچنین موقعیت شما یعنی اینکه شما در چه شهری زندگی می‌کنید، این هزینه متفاوت است.

اگر پرونده مالیاتی خود را به موسسه پارستکس بسپارید، علاوه‌بر پرداخت هزینه‌ای مناسب و منصفانه، یک مشاوره هم به صورت رایگان هدیه خواهید گرفت.

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

37
رایگان!
آموزش ضوابط ساخت و ساز شهری
23%
تخفیف
0
770,000 تومان
قوانین مشارکت در ساخت
48%
تخفیف

دوره آموزش قوانین مشارکت در ساخت

بدون امتیاز 0 رای
4,200,000 تومان
0
4,200,000 تومان

مقالات مرتبط