بهترین سازنده منطقه ۱۵ تهران

منطقه ۷ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در مرکز شهر تهران واقع شده‌است. مرز شمالی این منطقه بزرگراه رسالت، مرز شرقی خیابان‌های مجیدیه (استاد حسن بنا) و سبلان، مرز جنوبی خیابان‌های انقلاب و دماوند و مرز غربی آن بزرگراه مدرس و خیابان شهید مفتح می‌باشد.

منطقه هفت شهرداری تهران از شمال همجوار مناطق سه و چهار از شرق با منطقه هشت از غرب با منطقه شش و از جنوب با مناطق دوازده و سیزده شهرداری تهران همسایه‌است.

این منطقه دارای ۵ ناحیه و ۱۴ محله است. محله‌های بهار، گرگان، نظام‌آباد، عباس‌آباد و امجدیه از محله‌های مشهور این منطقه هستند. مراکز فرهنگی مانند سینما تیراژه ۲، سینما سروش، سینما صحرا، سینما پایتخت، مجموعه فرهنگی هنری تهران، عمارت کلاه فرنگی، باغ‌موزه قصر، تالار هنر، موزه رضا عباسی، فرهنگسرای اندیشه، موزه عکاسخانه شهر و… در این منطقه قرار دارد. همچنین بوستان اندیشه در شمار بوستان‌های مطرح این منطقه است.منطقه هفت دسترسی خوبی به شبکه بزرگراهی تهران دارد، احاطه شدن نسبی منطقه در شبکه بزرگراهی از مزیت‌های این منطقه است.

سه بزرگراه شمال به جنوب امام علی، بزرگراه شهید صیاد شیرازی و بزرگراه شهید مدرس از منطقه هفت عبور می‌کند.

منطقه ۱۵ تهران
(یکی از بهترین مناطق برای ساخت و ساز)

پروژه های انجام شده :
  • پروژه ایکس
  • پروژه کامرانی ۱
  • پروژه کامرانی ۲
  • پروژه کامرانی  ۳

مهندس داوود کامرانی

مهندس داود کامرانی پس از کسب تحصیلات عالی در رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران، وارد حرفه ساخت و ساز شد. مهندس داود کامرانی تحصیلات خود را علاوه بر رشته مهندسی عمران در رشته حقوق نیز به انجام رسانده و به عنوان برترین مشاور حقوق ساخت سازندگان مطرح تهران و ایران شناخته می شوند. واحدهای ساخته شده توسط ایشان از لحاظ کیفیت و استاندارد از درجات بالایی برخوردار بوده و همواره پیش از اتمام مراحل ساخت، مشتریان و بازار در انتظار خرید از پروژه های ایشان هستند.

نمونه پروژه های انجام شده
ارسال درخواست تماس

این باعث افتخار و خوشحالی ماست که بتونیم با شما صحبت کنیم. بی صبرانه منتظریم تا بتونیم در کنار هم یک اتفاق خوب رو رقم بزنیم.

بهترین پروژه های ساخته شده در منطقه ۱۵

مشخصات پروژه
  • تعداد طبقات:
  • تعداد پارکینگ:
  • مدت زمان پروژه:
  • و …

پروژه ایکس

آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود. آدرس پروژه سازنده پروژه مشخصات فنی و .. در این بخش توضیح داده شود.

عکس های داخلی پروژه

قیمت میانگین برخی از محلات منطقه ۱۵ (مهر ماه ۱۴۰۲)

رضویه، شوش، اتابک و مینایی

۴۰ – ۴۵
میلیون تومان

مسعودیه و کیانشهر

۵۰ – ۵۵
میلیون تومان

مشیریه و افسریه

۵۵ – ۶۵
میلیون تومان

ابوذر

۸۰ – ۸۵
میلیون تومان

محلات منطقه ۱۵ شهرداری تهران

محله رضویه

محله رضویه در استان تهران و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شرق با بزرگراه امام رضا و از غرب با خیابان اعرابی محدود شده است و با محله‌های ‌مشیریه، مسعودیه مجاورت دارد.

محله شوش

محله شوش در استان تهران و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان شوش و خیابان نیلی، از جنوب با خیابان هفده شهریور، خیابان رضاخانی و بلوار رجب نیا و از غرب با میدان شوش، خیابان فداییان اسلام، خیابان ری و خیابان صاحب جمع محدود شده است و با محله‌های ‌باغ آذری، مولوی، کوثر، طیب، مظاهری، بی سیم مجاورت دارد.

محله اتابک

محله اتابک در استان تهران و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه امام علی و خیابان خاوران، از شرق با خیابان رضایی و خیابان هاشم آباد، از جنوب با بزرگراه بعثت و از غرب با خیابان ذوالفقاری محدود شده است و با محله‌های ‌ابوذر، کیانشهر شمالی، آهنگ غربی، مینابی، شهید بروجردی، دولاب مجاورت دارد.

محله مسعودیه

محله مسعودیه در استان تهران و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان شهید عباسپور، خیابان قائم و خیابان ابومسلم خراسانی، از جنوب با بزرگراه امام رضا و از غرب با خیابان گنارگذر، خیابان قدیانی و بلوار خاتم الانبیاء محدود شده است و با محله‌های ‌مشیریه، اسلام آباد، رضویه مجاورت دارد.

محله کیانشهر

محله کیانشهر جنوبی در استان تهران و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان خواجوی کرمانی و میدان ارغوان، از جنوب با بزرگراه آزادگان و بزرگراه نجفی رستگار و از غرب با خیابان فداییان اسلام، بلوار شهید بروجردی و خیابان ابراهیمی محدود شده است و با محله‌های ‌مشیریه، دولت آباد، جوانمرد قصاب، خزانه، کیانشهر شمالی، علی آباد جنوبی، شهید بروجردی مجاورت دارد.

محله مشیریه

محله مشیریه در استان تهران و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بلوار خاتم الانبیاء، بزرگراه بسیج، خیابان اردیبهشت، بزرگراه آزادگان و بزرگراه بعثت، از شرق با خیابان امام خمینی و خیابان گنارگذر و از غرب با بزرگراه نجفی رستگار و خیابان سلیمی محدود شده است و با محله‌های ‌دولت آباد، ابوذر، مسعودیه، کیانشهر جنوبی، اسلام آباد، رضویه، افسریه جنوبی، شهید بروجردی مجاورت دارد.

محله افسریه

محله افسریه شمالی در استان تهران و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان رحیمی و بزرگراه بسیج و از شرق با بلوار نیکوعمل محدود شده است و با محله‌های ‌ابوذر، آهنگ شرقی، افسریه جنوبی مجاورت دارد.

محله ابوذر

محله ابوذر در استان تهران و در محدوده‌ی شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۱۴ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان کریمشاهیان، از شرق با بلوار ابوذر، خیابان ائمه اطهار، بزرگراه بسیج، خیابان حیدری و خیابان ملا، از جنوب با خیابان پرستار و میدان نبرد و از غرب با خیابان نبرد محدود شده است و با محله‌های ‌پرستار، تاکسیرانی، نبی اکرم مجاورت دارد.

مشخصات و ویژگی های منطقه ۱۵ شهرداری تهران