وکیل ملکی

وکیل متخصص امور ملکی

یکی از مهم‌ترین دعاوی حقوقی و کیفری دعواهای ملکی می‌باشد که به وکیل این‌گونه دعاوی، وکیل ملکی می‌گویند.

با توجه به وسعت و گستردگی این نوع دعاوی، وکیل متخصص به امور املاک می بایست از پیچیدگی‌های موضوعات مربوط به این پرونده‌ها اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به‌درستی احقاق حق کرده و حق شما را پی گیرد.وکیل ملکی با تسلط به آیین‌نامه‌ها و قوانین مربوط به املاک، می‌تواند تمام جوانب موضوع دعوا را سنجیده و برحسب مورد موکل خود به دفاع از او بپردازد.

وکیل متخصص در املاک چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل ملکی

دانش حقوقی متناسب با نوع حرفه تخصصی یک ویژگی مهم برای وکیل ملکی می باشد. از آنجایی که حوزه وکالت ملک و املاک گسترده است و شامل دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی می شود، وکیل انتخابی باید به قوانین و مقررات آن آشنایی کامل داشته باشد. تا بتواند در دادگاه از شما دفاع کند.

همچنین از دیگر ویژگی‌های مهم یک وکیل ملکی می‌توان میزان تجربه‌ی وی در دعاوی ملکی را نام برد. تجربه و سابقه‌ی وکالت وکلای ملکی می‌تواند از جمله نکات مهمی باشد که بایستی حتما به آن توجه کنید چرا که وکلای ملکی با تجربه‌ای که سابقه‌ی وکالت در این زمینه را دارند شانس موفقیت بیشتری نیز خواهند داشت.

مشاوره تخصصی

وکلای ملکی متخصص در تیم داود کامرانی آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند.

حل و فصل دعاوی ملکی

وکلای ملکی متخصص در تیم داود کامرانی آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند.

حق کسب و پیشه

اراضی موات

اثبات مالکیت

اوقاف

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

چرا باید به وکیل متخصص ملکی مراجعه کنیم؟

چیزی که در روند رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری حائز اهمیت است نحوه طرح دعوا و شکایت می باشد. زیرا می تواند منفعت و ضرر افراد را دچار تغییر کند. در نتیجه پیش از هرگونه اقدامی بهتر است با یک وکیل ملکی مجزب مشاوره کرده و از نظرات و کارهایی که وی می تواند برای دعوای شما انجام دهد آگاهی پیدا کنید.

همچنین این امکان وجود دارد که در دعاوی ملکی حقوق طرفیت دعوا جابجا شود و روند رسیدگی به پرونده مختل شود. پیشنهاد می‌کنیم این قبیل امور حقوقی خود را به متخصصین این حوزه سپرده تا طرح دعوا را به‌درستی انجام داده و پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

به عنوان نمونه چنانچه شخصی ملک فرد دیگری را تصرف کرده باشد، در این مورد هم می‌توان دعوای حقوقی تصرف عدوانی و هم می‌توان دعوای کیفری را مطرح نمود، در چنین مواردی تنها وکلایی که در زمینه‌ی دعواهای ملکی متخصص و با تجربه هستند، می‌توانند تشخیص دهند که بایستی چه نوع دعوایی را مطرح نمایند تا به نتیجه رسیده و به‌وسیله‌ی آن احقاق حق شما صورت  گیرد.

آکادمی داود کامرانی با حضور متخصصان وکلای ملکی آماده ارائه مشاوره و کمک در این زمینه به شما می باشد.

مقالات مرتبط

دعاوی ملکی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور

پیشنهاد ما به ایرانیان مقیم خارج از کشور این است که مشکلات ملکی خود را در داخل ایران به وکیلی متخصص در امور ملکی واگذار کنند. برای شروع لازم است تا با وکیل ملکی موردنظر خود تماس برقرار کنند تا از چند و چون دادخواهی و نحوه طرح دادخواست مطلع شوند تا اقدام درست و به جای در برخورد با مشکل حقوقی داشته باشند. وکلای ملکی مجموعه کامرانی از قوانین کشور و قوانین حقوقی و آیینی جمهوری اسلامی آگاهی کامل دارند و در این زمینه راهنمای شما خواهند بود. عناوین مرتبط با دعوا برای ایرانیان مقیم خارج عبارتند از:
  • خرید آپارتمان با ملک در ایران
  • فروش اموال و املاک در ایران
  • اجاره آپارتمان یا ملک در ایران
  • عقد هر نوع قراردادی حقوقی
موارد بالا از عناوینی هستند که ایرانیان خارج از کشور شاید با آن درگیر شوند. لازم است قبل از هر گونه انجام معاملات ملکی در خصوص خرید یا فروش ملک در ایران و یا اجاره ملک تجاری یا مسکونی ولایحه اعتراض به نظر کارشناس یا تمدید قرارداد های اجاره ای با وکیل ملکی تهران مشورت به عمل آورند. یکی از لزوم آگاهی درباره قانون کشور زندگی و وجود خارجی در کشور است. این دانش و آگاهی را فقط یک‌ متخصص در امور ملکی و وکیلی ملکی دارد. به نظر می رسد عاقلانه ترین کار قبل از هر اقدام حقوقی با وکیل ملکی تهران مشورت خواسته و از آنان برای مدافعه از حق و حقوق خود کمک بخواهند. تا در صورت انجام معاملات به مشکلاتی همچون کلاهبرداری و یا پایمال شدن غیر ارادی حق برخورد نکنند. چرا که از دست دادن ملک در اینگونه موارد بسیار زیاد بوده و هست. در این مقاله سعی بر آن شدیم تا هر آنچه که درباره دعوای حقوقی و حیطه کاری وکیل متخصص ملکی می دانستیم، در محضر شما قرار داده، شاید مورد استفاده شما قرار بگیرد.
وکیل ملکی

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

آموزش ضوابط ساخت و ساز شهری
23%
تخفیف
0
770,000 تومان
قوانین مشارکت در ساخت
48%
تخفیف

دوره آموزش قوانین مشارکت در ساخت

بدون امتیاز 0 رای
4,200,000 تومان
0
4,200,000 تومان
قانون پیش فروش ساختمان
47%
تخفیف

دوره آموزش پیش فروش ساختمان

بدون امتیاز 0 رای
419,000 تومان
15
419,000 تومان
سوالات شما

برای شناخت بهتر از مشکل شما و طرح یک سری راه حل ها نیاز به مشاوره قبل از امضای قرارداد می باشد. که کاملا رایگان است.