وکیل ملکی

وکیل متخصص امور ملکی

وکیل ملکی ما هستیم، حال سوال این است که وکیلی ملکی چیست و در چه حوزه هایی به صورت تخصصی فعالیت دارد؟!

وکیلی ملکی به وکلایی گفته میشود که به صورت تخصصی در حوزه ملک و املاک، خرید و فروش املاک، حوزه های کاربری زمین ها و ساخت و ساز شهری و روستایی و مواردی از این دست فعالیت می کند. تجربه بالای ما در امور قضایی سبب شده تا پرونده های قضایی را با درصد بسیار بالایی به نتیجه برسانیم. از این رو تنها پرونده هایی را مورد پذیرش قرار خواهیم داد که مطمئن باشیم از پس آنها بر آمده و به نتیجه دلخواه خواهیم رسید و این تماما در راستای اعتبار بخشی به عملکرد خود ماست.

وکیل متخصص در املاک چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل ملکی

دلیل این مهم که ما خود را بهترین وکیل ملکی به خصوص به عنوان بهترین وکیل ملکی تهران می دانیم چیست؟!

بدون شک اولین ابزاری قدرتمند یک وکیل، دانش اوست و در مرحله هم تراز این مهم تجربه قدرتمند وکلا وجود دارد. تحصیلات شخص مهندس داود کامرانی در ابتدا مهندسی عمران (گرایش ژئوتکنیک) بوده و پس از آن ایشان اقدام تحصیل در رشته حقوق نمودند. بدون شک زمانی که دانش تخصصی حوزه ساخت با دانش تخصصی حوزه حقوق در هم آمیخه شود نتیجه یک اتفاق بزرگ و شگرف خواهد بود.

اهمیت دانش مهندسی عمران و حقوق حوزه ساخت از آنجا مهم است که یک “کارشناس رسمی دادگستری” در حوزه راه و ساختمان حرف آخر را در پرونده های قضایی مربوط به حوزه ملک خواهد زد. تقریبا در تمامی پرونده های قضایی مربوط به حوزه ملک قاضی نظر کارشناس رسمی دادگستری حوزه راه و ساختمان را جزئی از مدارک اصلی پرونده در نظر گرفته و انجام آن را ضروری می داند.

حال سوال اینجاست؟ بهترین وکیل ملکی باید چه دانشی داشته باشد؟!

یک مهندس عمران ، یک کارشناس دادگستری و یک حقوق دان

مشاوره تخصصی

وکلای ملکی متخصص در تیم داود کامرانی آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند.

حل و فصل دعاوی ملکی

وکلای ملکی متخصص در تیم داود کامرانی آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند.

حق کسب و پیشه

اراضی موات

اثبات مالکیت

اوقاف

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم


  چرا باید به وکیل متخصص ملکی مراجعه کنیم؟

  چیزی که در روند رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری حائز اهمیت است نحوه طرح دعوا و شکایت می باشد. زیرا می تواند منفعت و ضرر افراد را دچار تغییر کند. در نتیجه پیش از هرگونه اقدامی بهتر است با یک وکیل ملکی مجزب مشاوره کرده و از نظرات و کارهایی که وی می تواند برای دعوای شما انجام دهد آگاهی پیدا کنید.

  همچنین این امکان وجود دارد که در دعاوی ملکی حقوق طرفیت دعوا جابجا شود و روند رسیدگی به پرونده مختل شود. پیشنهاد می‌کنیم این قبیل امور حقوقی خود را به متخصصین این حوزه سپرده تا طرح دعوا را به‌درستی انجام داده و پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

  به عنوان نمونه چنانچه شخصی ملک فرد دیگری را تصرف کرده باشد، در این مورد هم می‌توان دعوای حقوقی تصرف عدوانی و هم می‌توان دعوای کیفری را مطرح نمود، در چنین مواردی تنها وکلایی که در زمینه‌ی دعواهای ملکی متخصص و با تجربه هستند، می‌توانند تشخیص دهند که بایستی چه نوع دعوایی را مطرح نمایند تا به نتیجه رسیده و به‌وسیله‌ی آن احقاق حق شما صورت  گیرد.

  آکادمی داود کامرانی با حضور متخصصان وکلای ملکی آماده ارائه مشاوره و کمک در این زمینه به شما می باشد.

  مقالات مرتبط با حقوق ملکی

  در این قسمت آخرین مقالات مربوط به حوزه حقوق قضایی ملکی را می توانید مطالعه کنید. همچنین برای مطالعه تمامی مقالات حوزه حقوق ملکی بر روی دکمه بالا کلیک کنید تا لیست تمامی مقالات را مشاهده کنید.

  دعاوی ملکی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور

  پیشنهاد ما به ایرانیان مقیم خارج از کشور این است که مشکلات ملکی خود را در داخل ایران به وکیلی متخصص در امور ملکی واگذار کنند. برای شروع لازم است تا با وکیل ملکی موردنظر خود تماس برقرار کنند تا از چند و چون دادخواهی و نحوه طرح دادخواست مطلع شوند تا اقدام درست و به جای در برخورد با مشکل حقوقی داشته باشند. وکلای ملکی مجموعه کامرانی از قوانین کشور و قوانین حقوقی و آیینی جمهوری اسلامی آگاهی کامل دارند و در این زمینه راهنمای شما خواهند بود. عناوین مرتبط با دعوا برای ایرانیان مقیم خارج عبارتند از:
  • خرید آپارتمان با ملک در ایران
  • فروش اموال و املاک در ایران
  • اجاره آپارتمان یا ملک در ایران
  • عقد هر نوع قراردادی حقوقی
  موارد بالا از عناوینی هستند که ایرانیان خارج از کشور شاید با آن درگیر شوند. لازم است قبل از هر گونه انجام معاملات ملکی در خصوص خرید یا فروش ملک در ایران و یا اجاره ملک تجاری یا مسکونی ولایحه اعتراض به نظر کارشناس یا تمدید قرارداد های اجاره ای با وکیل ملکی تهران مشورت به عمل آورند. یکی از لزوم آگاهی درباره قانون کشور زندگی و وجود خارجی در کشور است. این دانش و آگاهی را فقط یک‌ متخصص در امور ملکی و وکیلی ملکی دارد. به نظر می رسد عاقلانه ترین کار قبل از هر اقدام حقوقی با وکیل ملکی تهران مشورت خواسته و از آنان برای مدافعه از حق و حقوق خود کمک بخواهند. تا در صورت انجام معاملات به مشکلاتی همچون کلاهبرداری و یا پایمال شدن غیر ارادی حق برخورد نکنند. چرا که از دست دادن ملک در اینگونه موارد بسیار زیاد بوده و هست. در این مقاله سعی بر آن شدیم تا هر آنچه که درباره دعوای حقوقی و حیطه کاری وکیل متخصص ملکی می دانستیم، در محضر شما قرار داده، شاید مورد استفاده شما قرار بگیرد.
  وکیل ملکی

  جدیدترین دوره‌ ها

  رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

  37
  رایگان!
  100%
  تخفیف
  110
  240000 – رایگان!
  آموزش کارشناسی رسمی دادگستری
  5%
  تخفیف

  دوره آموزش کارشناسی رسمی دادگستری

  بدون امتیاز 0 رای
  6,900,000 تومان
  0
  6,900,000 تومان
  سوالات شما

  برای شناخت بهتر از مشکل شما و طرح یک سری راه حل ها نیاز به مشاوره قبل از امضای قرارداد می باشد. که کاملا رایگان است.

  هزینه دریافت شده برای دعاوی ملکی توسط وکلا بسته به ارزش ملک و به صورت درصدی اخذ می شود. این مورد درصد مشخصی نداشته و کاملا بستگی به توافق طرفین دارد